اخبار سایت - صفحه 2

اخبار سایت

لزوم توجه به ایمیلهای رجیسترار

درود

در صورتی که نزد دامنه.نت، دامنه ی بین المللی در رجیسترار webwerks و یا joker در اختیار دارید، توجه نمایید که پس از انقضاء دامنه، امکان تمدید آن میسر نخواهد بود. لذا ایمیلهای اطلاع رسانی که مکررا از سمت رجیسترار و دامنه.نت با محتوای منقضی شدن دامنه ی شما ارسال میگردد را مطالعه نموده و دامنه ی خود را قبل از انقضاء، تمدید نمایید.

توصیه می شود که به جهت جلوگیری از دست رفتن دامنه ی خود و مشکلات احتمالی، حداقل 2 ماه قبل از انقضاء دامنه نسبت به تمدید آن اقدام فرمایید.

با تشکر

اطلاعیه کاهش قیمت دامنه های بین المللی

درود

در ماه های گذشته قیمت خدمات دامنه های بین المللی که به طور مستقیم با نرخ ارز ارتباط داشتند را افزایش دادیم. اما اکنون هزینه خدمات دامنه را متناسب با نرخ ارز کاهش داده و در صورتی که نرخ ارز از میزان فعلی نیز کاهش یابد ما نیز مجددا کاهش قیمت را اعمال خواهیم کرد.

 

با تشکر

اطلاعیه افزایش قیمت خدمات

درود

با توجه به افزایش شدید نرخ ارز به صورت پیاپی، هزینه خدمات ثبت، تمدید و انتقال دامنه افزایش یافت. همواره در تلاشیم که خدمات دامنه.نت در بالاترین سطح با کمترین قیمت ارائه گردد و هم اکنون نیز قیمتهای خدمات دامنه.نت از تمامی سرویس دهنده های دیگر در ایران پایینتر است.

 

با تشکر

فعال شدن ثبت و تمدید و انتقال اتوماتیک دامنه

با سلام

امکان سفارش اتوماتیک ثبت و تمدید و انتقال و تغییر نیم سرور دامنه های بین المللی در رجیسترار web werks فراهم شد. بدین صورت میتوانید پسوندهای عمومی و رایج را به صورت اتوماتیک و لحظه ای ثبت سفارش نمایید.

 

با تشکر

 

اطلاع رسانی نهایی برای دامنه های موجود در ریسلو

  با سلام   احتراما پیرو اطلاع رسانی های پیشین در رابطه با تحریم رجیسترار بین‌المللی ریسلو و لزوم انتقال دامنه ها به رجیسترار دیگر دامنه.نت ، در صورتی که هنوز دامنه ی بین المللی در رجیسترار resello دارید، هرچه سریعتر از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی نسبت به انتقال آنها به رجیسترار جدید دامنه.نت اقدام فرمایید.     بدیهی‌است در صورت عدم انتقال دامنه از رجیسترار resello به رجیسترار جدید دامنه.نت، دامنه در پنل ریسلو باقی مانده و تمدید آن دیگر امکان پذیر نخواهد بود و همچنین امکان پیگیری آن از سمت دامنه.نت برای شما وجود نخواهد داشت و دامنه‌ متعاقبا

ادامه مطلب

فعال شدن سفارش اتوماتیک ثبت دامنه

با سلام

امکان سفارش اتوماتیک ثبت دامنه های بین المللی در رجیسترار web werks فراهم شد. بدین صورت میتوانید پسوندهای عمومی و رایج مانند com / net / org / info / biz / co / in / asia را به صورت اتوماتیک و لحظه ای ثبت نمایید.

 

با تشکر

مقایسه رجیسترار دامنه های بین المللی

با سلم همانطور که در اطلاعیه های قبلی اشاره شده، دامنه.نت با دو رجیسترار web werks و joker قرارداد داشته و دامنه های بین المللی را از این دو رجیسترار ارائه می دهد. با توجه به سوالات بسیار زیاد کاربران مبنی بر تفاوت این دو رجیسترار، مواردی را اشاره میکنیم: 1. ارائه پنل اختصاصی: رجیسترار joker بدون پنل اختصاصی برای کاربران بوده ولی رجیسترار web werks دارای پنل اختصاصی می باشد. 2. محافظت از اطلاعات دامنه: رجیسترار joker دارای امکان privacy protection بوده اما رجیسترار web werks چنین امکانی ندارد. 3. تفاوت قیمت: تفاوت قیمت این دو رجیسترار بر اساس سیاست قیمت گذاری خودشان می باشد و ارزان

ادامه مطلب

قرارداد با 2 رجیسترار جدید بین المللی

با سلام پس از تحریم رجیسترار resello برای ایرانیان، دامنه.نت 2 رجیسترار جدید بین المللی web werks  و joker را فراهم کرده است. لذا از این پس میتوانید نسبت به ثبت، انتقال و تمدید دامنه های بین المللی خود بدین صورت اقدام نمایید:   1. هزینه های 5 پسوند عمومی com/net/org/info/biz در این صفحه موجود است: http://www.damaneh.net/prices در صورتی که پسوند دامنه ی مد نظر شما مربوط به یکی از رجیسترارهای web werks یا joker در این صفحه موجود نیست از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی، استعلام قیمت نمایید.   2. مبلغ مورد نظر را از بخش افزایش اعتبار در حساب کاربری خود، واریز نمایید

ادامه مطلب

اطلاعیه شماره 2 تحریم ریسلو

با سلام

1. با توجه به تحریم شرکت ریسلو برای کاربران ایرانی، امکان ثبت دامنه جدید بین المللی وجود ندارد.
2. امکان تمدید دامنه های بین المللی از روز دوشنبه 27/06/1396 در رجیسترار ریسلو وجود ندارد، لذا هرچه سریعتر نسبت به تمدید دامنه های خود اقدام نمایید.
3. دامنه.نت در حال آماده سازی 3 رجیسترار بین المللی دیگر می باشد تا بتوانید دامنه های جدید بین المللی خود را به راحتی ثبت نموده و سایر دامنه های خود را منتقل نمایید.

اطلاعیه تحریم رجیسترار ریسلو

با سلام
با توجه به تحریم شرکت ریسلو برای کاربران ایرانی، امکان ثبت دامنه جدید بین المللی برای کاربرانی که مشخصات آنها ایرانی باشد وجود ندارد.
تمامی دامنه های فعلی موجود در ریسلو تا 30 روز آینده مانند گذشته قابل تمدید و مدیریت خواهند بود و هیچ تهدیدی برای دامنه های فعلی شما وجود ندارد.
دامنه.نت در حال قرارداد به رجیسترار دیگری می باشد تا بتوانید دامنه های جدید بین المللی خود را به راحتی ثبت نموده و سایر دامنه های خود را منتقل نمایید.