درگاه اینترنتی


اخبار سایت


تخفیف ویژه در ثبت دامنه com فقط 99.000 تومان

با سلام

فروش ویژه دامنه.نت آغاز شد. در این طرح هزینه ثبت دامنه com تنها 99.000 تومان می باشد. همچنین هزینه ثبت و تمدید و انقضای سایر پسوندهای دامنه نیز کاهش چشمگیری داشته است که جهت مشاهده میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید:

https://www.damaneh.net/prices

تشکر

5 دی 1397 ساعت 16:12

اطلاعیه مربوط به رجیسترار وب ورکز

با سلام

تمامی موارد مرتبط با رجیسترار وب ورکز اعم از دسترسی به پنل اختصاصی ، ثبت دامنه، تمدید دامنه، انتقال دامنه، تغییر DNS و ... از تاریخ 30 آذر تا 3 دی ماه غیر فعال می باشد. لذا در صورتی که قصد تغییر dns دامنه ی خود را دارید و یا تاریخ انقضای دامنه ی شما در این بازه زمانی می باشد، لطفا قبل از این تاریخ اقدام نمایید.

همچنین در طی این مدت جهت ثبت دامنه میتوانید از طریق تیکت به پشتیبانی اعلام نمایید تا دامنه ی شما در رجیسترار جوکر ثبت گردد.

 

تشکر

27 آذر 1397 ساعت 22:12

لزوم توجه به ایمیلهای رجیسترار

درود

در صورتی که نزد دامنه.نت، دامنه ی بین المللی در رجیسترار webwerks و یا joker در اختیار دارید، توجه نمایید که پس از انقضاء دامنه، امکان تمدید آن میسر نخواهد بود. لذا ایمیلهای اطلاع رسانی که مکررا از سمت رجیسترار و دامنه.نت با محتوای منقضی شدن دامنه ی شما ارسال میگردد را مطالعه نموده و دامنه ی خود را قبل از انقضاء، تمدید نمایید.

توصیه می شود که به جهت جلوگیری از دست رفتن دامنه ی خود و مشکلات احتمالی، حداقل 2 ماه قبل از انقضاء دامنه نسبت به تمدید آن اقدام فرمایید.

با تشکر

28 مهر 1397 ساعت 13:10

اطلاعیه کاهش قیمت دامنه های بین المللی

درود

در ماه های گذشته قیمت خدمات دامنه های بین المللی که به طور مستقیم با نرخ ارز ارتباط داشتند را افزایش دادیم. اما اکنون هزینه خدمات دامنه را متناسب با نرخ ارز کاهش داده و در صورتی که نرخ ارز از میزان فعلی نیز کاهش یابد ما نیز مجددا کاهش قیمت را اعمال خواهیم کرد.

 

با تشکر

28 مهر 1397 ساعت 12:10

اطلاعیه افزایش قیمت خدمات

درود

با توجه به افزایش شدید نرخ ارز به صورت پیاپی، هزینه خدمات ثبت، تمدید و انتقال دامنه افزایش یافت. همواره در تلاشیم که خدمات دامنه.نت در بالاترین سطح با کمترین قیمت ارائه گردد و هم اکنون نیز قیمتهای خدمات دامنه.نت از تمامی سرویس دهنده های دیگر در ایران پایینتر است.

 

با تشکر

22 اردیبهشت 1397 ساعت 14:05

فعال شدن ثبت و تمدید و انتقال اتوماتیک دامنه

با سلام

امکان سفارش اتوماتیک ثبت و تمدید و انتقال و تغییر نیم سرور دامنه های بین المللی در رجیسترار web werks فراهم شد. بدین صورت میتوانید پسوندهای عمومی و رایج را به صورت اتوماتیک و لحظه ای ثبت سفارش نمایید.

 

با تشکر

 

21 فروردین 1397 ساعت 10:04

اطلاع رسانی نهایی برای دامنه های موجود در ریسلو

  با سلام   احتراما پیرو اطلاع رسانی های پیشین در رابطه با تحریم رجیسترار بین‌المللی ریسلو و لزوم انتقال دامنه ها به رجیسترار دیگر دامنه.نت ، در صورتی که هنوز دامنه ی بین المللی در رجیسترار resello دارید، هرچه سریعتر از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی نسبت به انتقال آنها به رجیسترار جدید دامنه.نت اقدام فرمایید.     بدیهی‌است در صورت عدم انتقال دامنه از رجیسترار resello به رجیسترار جدید دامنه.نت، دامنه در پنل ریسلو باقی مانده و تمدید آن دیگر امکان پذیر نخواهد بود و همچنین امکان پیگیری آن از سمت دامنه.نت برای شما وجود نخواهد داشت و دامنه‌ متعاقبا (ادامه خبر)

20 دی 1396 ساعت 19:01

فعال شدن سفارش اتوماتیک ثبت دامنه

با سلام

امکان سفارش اتوماتیک ثبت دامنه های بین المللی در رجیسترار web werks فراهم شد. بدین صورت میتوانید پسوندهای عمومی و رایج مانند com / net / org / info / biz / co / in / asia را به صورت اتوماتیک و لحظه ای ثبت نمایید.

 

با تشکر

2 آذر 1396 ساعت 10:11

مقایسه رجیسترار دامنه های بین المللی

با سلم همانطور که در اطلاعیه های قبلی اشاره شده، دامنه.نت با دو رجیسترار web werks و joker قرارداد داشته و دامنه های بین المللی را از این دو رجیسترار ارائه می دهد. با توجه به سوالات بسیار زیاد کاربران مبنی بر تفاوت این دو رجیسترار، مواردی را اشاره میکنیم: 1. ارائه پنل اختصاصی: رجیسترار joker بدون پنل اختصاصی برای کاربران بوده ولی رجیسترار web werks دارای پنل اختصاصی می باشد. 2. محافظت از اطلاعات دامنه: رجیسترار joker دارای امکان privacy protection بوده اما رجیسترار web werks چنین امکانی ندارد. 3. تفاوت قیمت: تفاوت قیمت این دو رجیسترار بر اساس سیاست قیمت گذاری خودشان می باشد و ارزان (ادامه خبر)

24 مهر 1396 ساعت 16:10

قرارداد با 2 رجیسترار جدید بین المللی

با سلام پس از تحریم رجیسترار resello برای ایرانیان، دامنه.نت 2 رجیسترار جدید بین المللی web werks  و joker را فراهم کرده است. لذا از این پس میتوانید نسبت به ثبت، انتقال و تمدید دامنه های بین المللی خود بدین صورت اقدام نمایید:   1. هزینه های 5 پسوند عمومی com/net/org/info/biz در این صفحه موجود است: http://www.damaneh.net/prices در صورتی که پسوند دامنه ی مد نظر شما مربوط به یکی از رجیسترارهای web werks یا joker در این صفحه موجود نیست از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی، استعلام قیمت نمایید.   2. مبلغ مورد نظر را از بخش افزایش اعتبار در حساب کاربری خود، واریز نمایید (ادامه خبر)

11 مهر 1396 ساعت 12:10

صفحات: 1234