اخبار سایت

توقف خدمات دامنه های ملی

درود

با توجه به افزایش تعرفه بسیار زیاد برای دامنه های ملی از سوی نیک، تا اطلاع ثانوی دامنه.نت هیچ گونه خدماتی در زمینه دامنه های ملی اعم از ثبت، تمدید، انتقال و ... ارائه نمی دهد. کاربران در صورت نیاز به تمدید دامنه های ملی خود میتوانند از سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات دامنه استفاده نمایند. همچنین کاربرانی که دارای موجودی مالی می باشند، میتوانند با ارسال شماره کارت یا شبا بانکی خود از طریق تیکت به پشتیبانی، درخواست عودت اعتبار مالی به حساب بانکی خود را ارسال نمایند.

با تشکر

شناسه جدید برای دامنه های ملی

درود

شناسه نیک برای تمدید دامنه های ملی IR تغییر یافت. از این پس قبل از تمدید دامنه ir شناسه fa482-irnic را به عنوان رابط مالی در سایت nic.ir تنظیم نمایید.

تشکر

دوره مجاز تمدید دامنه های بین المللی

با سلام

کاربران گرامی، با توجه به دوره های متفاوت Grace Renewal Period دامنه ها در رجیسترارهای مختلف، لطفا به منظور تمدید دامنه های بین المللی با قیمت های عادی، حداکثر تا ۱۹ روز پس از تاریخ انقضای آن اقدام نمایید در غیر این صورت ممکن است درخواست تمدید دامنه نیازمند پرداخت هزینه بازگشایی دامنه شود.

تشکر

افزایش قیمت دامنه ir

با سلام و احترام

در راستای افزایش تعرفه نمایندگان ایرنیک از تاریخ ۱-۳-۱۴۰۰ قیمت دامنه های ملی ( ثبت دامنه - تمدید دامنه - انتقال دامنه - بازگشایی قفل دامنه ) افزایش خواهند داشت. قیمتها در صفحه مربوطه آپدیت خواهند شد.

با تشکر

افزایش تعرفه دامنه های ملی

با سلام و احترام

تعرفه دامنه های ملی از تاریخ 1 مرداد 1399 تغییر خواهد یافت. بدین ترتیب تعرفه ثبت و تمدید یک ساله دامنه ملی 5120 تومان و تعرفه ثبت و تمدید پنج ساله دامنه ملی 15370 تومان خواهد شد.

 

با تشکر

آخرین اخطار حذف دامنه های موجود در رجیسترار ریسلو

با سلام و احترام طی اطلاعیه های مکرر دامنه.نت به اشخاصی که دامنه بین المللی در رجیسترار ریسلو دارند و همینطور ارسال ایمیل و تیکت و در نهایت تماس تلفنی با مالکان این دامنه ها مبنی بر انتقال سریع این دامنه ها به رجیسترار جدید، از تاریخ July 27 سال 2020 به هیچ عنوان امکان تمدید دامنه و انتقال دامنه و تغییر dns و در کل مدیریت دامنه های موجود در ریسلو وجود نخواهد داشت. لذا در صورتی که قصد تمدید یا انتقال یا مدیریت دامنه ی خود را دارید هرچه سریعتر نسبت به انتقال دامنه از رجیسترار ریسلو به رجیسترار جدید دامنه.نت اقدام نمایید. بدیهی ‌است در صورت عدم انتقال دامنه از رجیسترار resell

ادامه مطلب

بروز رسانی مهم

با سلام و احترام

به دلیل مشکلات ایجاد شده از سوی دیتاسنتر برای سرور، دسترسی به دامنه.نت امکانپذیر نبود. ما تمام تلاش خود را در این زمینه کرده و در حال تغییراتی در سامانه می باشیم. به محض رفع مشکل حداکثر تا 48 ساعت آینده مشکلات رفع خواهد شد.

شروع همکاری با رجیسترار WebNIC

با سلام و احترام

دامنه.نت در جهت افزایش کیفیت خدمات در حوزه دامنه های بین المللی، همکاری خود با رجیسترار های مختلف را در دستور کار خود دارد و از این پس امکان ثبت دامنه در رجیسترار WebNIC نیز فراهم گردید.

با تشکر از همراهی شما

شروع همکاری با رجیسترار Atak

با سلام و احترام

دامنه.نت در جهت افزایش کیفیت خدمات در حوزه دامنه های بین المللی، همکاری خود با رجیسترار های مختلف را در دستور کار خود دارد و از این پس امکان ثبت دامنه در رجیسترار Atak نیز فراهم گردید.

با تشکر از همراهی شما

اطلاعیه مهم دامنه های بین المللی

1) در صورتی که دامنه ی بین المللی در رجیسترار وب ورکرز دارید، حداقل 2 ماه قبل از انقضای دامنه از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی، اقدام به تمدید دامنه نمایید.
2) همواره به ایمیلهای اطلاع رسانی که مکررا از سمت رجیسترار با محتوای منقضی شدن دامنه ی شما ارسال میگردد توجه کافی داشته باشید. تاخیر در تمدید دامنه باعث از دست رفتن آن دامنه گردیده و امکان تمدید آن وجود نخواهد داشت.
3) به دلیل آپدیت رجیسترار، ثبت و تمدید و انتقال و تغییر dns دامنه های بین المللی به صورت اتوماتیک امکان پذیر نیست و جهت ثبت سفارش خود از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی اقدام نمایید تا سفارش شما را ثبت کنیم.