اخبار سایت

افزایش قیمت دامنه ir

با سلام و احترام

در راستای افزایش تعرفه نمایندگان ایرنیک از تاریخ ۱-۳-۱۴۰۰ قیمت دامنه های ملی ( ثبت دامنه - تمدید دامنه - انتقال دامنه - بازگشایی قفل دامنه ) افزایش خواهند داشت. قیمتها در صفحه مربوطه آپدیت خواهند شد.

با تشکر

افزایش تعرفه دامنه های ملی

با سلام و احترام

تعرفه دامنه های ملی از تاریخ 1 مرداد 1399 تغییر خواهد یافت. بدین ترتیب تعرفه ثبت و تمدید یک ساله دامنه ملی 5120 تومان و تعرفه ثبت و تمدید پنج ساله دامنه ملی 15370 تومان خواهد شد.

 

با تشکر

آخرین اخطار حذف دامنه های موجود در رجیسترار ریسلو

با سلام و احترام طی اطلاعیه های مکرر دامنه.نت به اشخاصی که دامنه بین المللی در رجیسترار ریسلو دارند و همینطور ارسال ایمیل و تیکت و در نهایت تماس تلفنی با مالکان این دامنه ها مبنی بر انتقال سریع این دامنه ها به رجیسترار جدید، از تاریخ July 27 سال 2020 به هیچ عنوان امکان تمدید دامنه و انتقال دامنه و تغییر dns و در کل مدیریت دامنه های موجود در ریسلو وجود نخواهد داشت. لذا در صورتی که قصد تمدید یا انتقال یا مدیریت دامنه ی خود را دارید هرچه سریعتر نسبت به انتقال دامنه از رجیسترار ریسلو به رجیسترار جدید دامنه.نت اقدام نمایید. بدیهی ‌است در صورت عدم انتقال دامنه از رجیسترار resell

ادامه مطلب

بروز رسانی مهم

با سلام و احترام

به دلیل مشکلات ایجاد شده از سوی دیتاسنتر برای سرور، دسترسی به دامنه.نت امکانپذیر نبود. ما تمام تلاش خود را در این زمینه کرده و در حال تغییراتی در سامانه می باشیم. به محض رفع مشکل حداکثر تا 48 ساعت آینده مشکلات رفع خواهد شد.

شروع همکاری با رجیسترار WebNIC

با سلام و احترام

دامنه.نت در جهت افزایش کیفیت خدمات در حوزه دامنه های بین المللی، همکاری خود با رجیسترار های مختلف را در دستور کار خود دارد و از این پس امکان ثبت دامنه در رجیسترار WebNIC نیز فراهم گردید.

با تشکر از همراهی شما

شروع همکاری با رجیسترار Atak

با سلام و احترام

دامنه.نت در جهت افزایش کیفیت خدمات در حوزه دامنه های بین المللی، همکاری خود با رجیسترار های مختلف را در دستور کار خود دارد و از این پس امکان ثبت دامنه در رجیسترار Atak نیز فراهم گردید.

با تشکر از همراهی شما

اطلاعیه مهم دامنه های بین المللی

1) در صورتی که دامنه ی بین المللی در رجیسترار وب ورکرز دارید، حداقل 2 ماه قبل از انقضای دامنه از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی، اقدام به تمدید دامنه نمایید.
2) همواره به ایمیلهای اطلاع رسانی که مکررا از سمت رجیسترار با محتوای منقضی شدن دامنه ی شما ارسال میگردد توجه کافی داشته باشید. تاخیر در تمدید دامنه باعث از دست رفتن آن دامنه گردیده و امکان تمدید آن وجود نخواهد داشت.
3) به دلیل آپدیت رجیسترار، ثبت و تمدید و انتقال و تغییر dns دامنه های بین المللی به صورت اتوماتیک امکان پذیر نیست و جهت ثبت سفارش خود از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی اقدام نمایید تا سفارش شما را ثبت کنیم.

اطلاعیه شماره 4 رجیسترار وب ورکز

با سلام با وجود آپدیتهایی که توسط رجیسترار وب ورکز در پنل در حال انجام است و این موارد خارج از کنترل ما بوده است، اما تا به این لحظه تمام تلاش خودمان را برای هرچه بهتر شدن شرایط انجام داده ایم و این اطمینان را به شما خواهیم داد این روند را تا زمان ایجاد شرایط مناسب ادامه دهیم. در حال حاضر به منظور ادامه فعالیت دامنه های بین المللی موجود در رجیسترار وب ورکز که تاریخ انقضای آنها یکی از ماه های ژانویه، فوریه یا مارس بوده است، لطفا به دقت بررسی کرده و نام دامنه های مورد نیاز خود را (که تمایل به تمدید و استفاده از آنها را دارید) حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 20 فروردین ماه 1398 از طریق ارسال تیک

ادامه مطلب

تخفیف ویژه در ثبت دامنه info فقط 99.000 تومان

با سلام فروش ویژه دامنه.نت آغاز شد. در این طرح هزینه ثبت دامنه info تنها 99.000 تومان می باشد. جهت ثبت دامنه از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی اقدام نمایید. همچنین جهت مشاهده سایر قیمتها میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید: https://www.damaneh.net/prices تشکر

ادامه مطلب

اطلاعیه شماره 3 ثبت دامنه بین المللی

با سلام
وقت بخیر
مطابق دو اطلاعیه قبلتر که در دامنه.نت منتشر شده است
1. با توجه به بروز رسانی پنل دامنه ی بین المللی در رجیسترار وب ورکز، تا زمان پایان بروز رسانی امکان ثبت و تمدید دامنه بین المللی به صورت اتوماتیک فراهم نیست.
2. جهت ثبت سفارش دامنه های بین المللی در رجیسترار جوکر لطفا از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی اقدام نمایید.
تشکر