بروز رسانی سامانه

بروز رسانی سامانه

همانطور که در خبر قبلی سایت نیز اطلاع رسانی شده بود، قرار بر تغییرات متعدد در سامانه را داشتیم. امروز بروز رسانی های لازم را انجام داده و تمامی کاربران و اعتبار مالی و همچنین دامنه های آنان را به نسخه جدید سایت منتقل کردیم.

از آنجایی که تمامی کاربران در نسخه قبلی سایت به نسخه جدید منتقل شده اند، لذا برای ورود به سامانه ابتدا از بخش "فراموشی گذرواژه" ، ایمیلی را که در نسخه قدیم داشته اید وارد نموده تا رمزی جدید برای شما ارسال گردد. سپس با رمز جدید می توانید از امکانات سامانه استفاده نمایید. لازم به ذکر است که پنل دامنه های بین المللی تغییری نکرده و همچنان مثل گذشته می توانید از طریق آدرس cp.damaneh.net به دامنه های بین المللی خود دسترسی داشته باشید.

 

از جمله تغییرات صورت گرفته در سامانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تغییر کلی برنامه نویسی سایت

تغییر کلی طراحی سایت

افزوده شدن امکان ثبت و تمدید دامنه های ملی بدون نیاز به عضویت

افزوده شدن امکان ثبت و تمدید دامنه ها به صورت تک مرحله ای

افزوده شدن امکان تغییر مالکیت دامنه های ملی

افزوده شدن امکان بازگشایی و تمدید دامنه های قفل شده

افزوده شدن امکان جستجوی دامنه و مالک آنها به شیوه های مختلف

افزوده شدن تعداد پسوندهای قابل ثبت و تمدید بین المللی

افزوده شدن امکان مشاهده گردش حساب مالی کاربر به صورت واضح تر

افزوده شدن امکان مدیریت دامنه ها با دسترسی آسان تر

کاهش کارمزد در هنگام پرداخت هزینه ها (به زودی با اضافه کردن درگاه مستقیم بانکی، این کارمزد 0 می شود)

تغییرات در سامانه دامنه.نت تمام نشده و به زودی شاهد افزوده شدن امکانات متعدد دیگر و همچنین سرویس های دیگری خواهید بود.

 

نکته 1 : تمامی دامنه های کاربران در سیستم جدید افزوده شده است. اما از آنجایی که تعداد اندکی از دامنه های بین المللی هنوز از رجیسترار DirectI به Resello منتقل نشده اند، لذا تمدید و ویرایش آن تعداد دامین بین المللی در حال حاظر وجود نداشته و پس از انتقال آنها، این امکان فراهم میگردد.

نکته 2 : تمامی اعتبار مالی کاربران به نسخه جدید منتقل شده است. اما در صورتی که مغایرتی مشاهده می کنید حتما تا 48 ساعت آینده آن را از طریق بخش پشتیبانی سایت، اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

نکته 3 : از آنجایی که در سیستم جدید امکان ثبت و تمدید دامنه های ملی بدون نیاز به عضویت نیز فراهم شده، لذا کاربران در صورت تمایل برای استفاده از امکانات سامانه و همچنین اعتبار مالی خود، ابتدا به حساب کاربری خود در سامانه وارد شده و سپس اقدام به ثبت یا تمدید دامنه نمایند.