پیغام تایید دامنه Domain Pending Validation

پیغام تایید دامنه Domain Pending Validation

 

در صورتی که در سامانه دامنه.نت اقدام به ثبت دامنه ی بین المللی کرده اید، یک پیام در صفحه ی اصلی نام دامنه برای شما به نمایش در می آید که متن این پیام به شرح زیر است:
 

Hostcontrol

damaneh.net pending validation

The registrant details for damaneh.net have not been validated yet, if you are the registrant please check your e-mail for instructions on how to validate and activate your domain

Hostcontrol

این پیام به این معناست که دامنه ی شما در رجیسترار ریسلو (Hostcontrol) در انتظار تائید است و جزئیات ثبت دامنه مذکور هنوز تایید نگردیده است. اگر شما متقاضی (ثبت کننده) این دامنه هستید ایمیل خود را برای آگاهی از تایید و فعال سازی دامنه بررسی بفرمایید. اخیرا بر اساس قوانین ICANN می بایست تمام کسانی که دامنه ثبت می نمایند جزئیات اطلاعات موجود در Whois دامنه ی خود را تائید کنند.

بدین منظور هنگام ثبت دامنه یک ایمیل مشابه ایمیل زیر برای شما ارسال می شود که ابتدا بر روی لینک موجود در ایمیل خود کلیک نمایید:

 

تایید دامنه

 

پس از کلیک بر روی لینک موجود در ایمیل در صفحه ای که باز می گردد، فرمی وجود دارد که می توانید آن را مطابق تصویر زیر کامل کرده و در پایان بر روی دکمه ی Submit کلیک نمایید:

 

تایید اکانت در ریسلو

 

پس از انجام مراحل فوق در پیغامی به زبان انگلیسی از شما تشکر شده و پیغام موفقیت آمیز بودن تائید مشخصات برایتان ارسال خواهد گردید و حدود چند ساعت بعد دامنه ی شما فعال و قابل استفاده خواهد شد. در صورت عدم تایید دامنه، امکان استفاده از آن را نخواهید داشت. همچنین اگر ایمیل فعال سازی اکانت برایتان ارسال نشده است، لطفا با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.