خرید و ثبت دامنه org

درباره دامنه org :

پسوند دامنه ی ORG بهترین انتخاب برای موسسات خیریه و سازمان های غیر انتفاعی میباشد. ORG خلاصه شده ی کلمه ی ORGANIZATION میباشد. پسوند دامنه ی ORG یکی از دامنه های اصیلی بود که در سال 1985 تاسیس شد. این پسوند یک شناسه ی جهانی برای تغییر، فعالیت و آموزش و پرورش است. پسوند دامنه ی ORG یکی از مورد اعتماد ترین دامنه های در دسترس است.

با یک پسوند دامنه ی ORG شما سازمانتان را به یک نام تجاری مورد اعتماد و یکپارچه متصل میکنید. پسوند دامین ORG یکی از دامنه های سطح بالاست و در حوزه ی پسوندها، جزو مورد اعتماد ترین ها در سطح اینترنت به حساب می آید.

پسوند دامنه ی ORG ابتدا برای سازمان های غیر انتفاعی ایجاد شده بود که این محدودیت دوام نیاورد و حذف شد. این پسوند توسط مدارس، پروژه های منبع باز و جوامع غیر انتفاعی دیگر استفاده میشود. اگر سازمان شما یک نهاد غیر تجاریست، مردم انتظار دارند که شما را در گروه پسوند دامنه ی ORG بیابند. این در صورتی است که کسب و کارهای تجاری نیز از این پسوند بهره مند میشوند. این پسوند به سازمانها و بنیادهای خیریه نیز اعتبار میبخشد، در صورتی که هنوز اعتبار خودش را بیش از پیش داراست.

ایجاد اعتماد: پسوند دامنه ی ORG انتقال اعتبار است. از این پسوند بیشتر برای اتصال مردم به سازمان های خیریه یا دیگر نهادهای غیر انتفاعی استفاده میشود.

ایجاد ارزش اطلاعاتی: وبسایت هایی که دارای پسوند دامنه ی ORG هستند به عنوان وبسایت هایی که از ارزش اطلاعاتی بالایی برخوردارند، شناخته شده اند.

گسترش جمع آوری حمایت های مالی: سایت هایی که یک پسوند دامنه ی ORG را دارا هستند، بهترین گزینه برای جمع آوری اعانه به صورت آنلاین میباشند.

تعداد ثبت پسوند دامنه ی ORG از کمتر از یک میلیون در سال 1990 به ده میلیون تا ژوئن سال 2012 افزایش یافته است.