خرید و ثبت دامنه net

پسوند دامنه : .net
جهت خرید دامنه کلیک کنید : ثبت دامنه net
قیمت ثبت دامنه net : ۴۳,۰۰۰ تومان
قیمت تمدید دامنه net : ۴۳,۰۰۰ تومان
قیمت انتقال دامنه net : ۴۳,۰۰۰ تومان
درباره دامنه net :

اگر شما میخواهید که کسب و کار، محصول و ایده ی شما در سراسر وب پایدار باشد، شما نیاز دارید که از یک پسوند دامنه ی درست استفاده کنید. با گرفتن یک پسوند دامنه ی NET و یک نام دلخواه، فعالیت خودتان را شروع کنید در حالی که هنوز هم فردیت خود را حفظ کرده اید. پسوند دامنه ی NET یک انتخاب محبوب برای همه ی وبسایت ها میباشد. این پسوند یک فضای نامی بی نظیر و مطمعن همراه با یک آدرس وب به یاد ماندنی ایجاد میکند.

پسوند دامنه ی NET ابتدا برای افرادی که در زمینه ی شبکه های فن آوری و سازمانی کار میکردند، ایجاد شده بود اما امروزه هر شخصی در هر زمینه از فعالیتی میتواند یک پسوند دامنه ی NET ثبت کند. پسوند دامنه ی NET میتواند به عنوان مرکز آنلاین برای کسب و کار شما باشد. این پسوند در واقع یک نام دامنه ی درست است که مخاطبان شما را دقیقا به سمت شما هدایت میکند.

پسوند دامنه ی NET یک سرمایه گذاری بزرگ است. چه شما یک سایت از قبل داشته باشید، چه در حال آماده سازی یک سایت جدید باشید، پسوند دامنه ی NET میتواند یک مکمل خوب برای پسوند های com و BIZ باشد. این پسوند میتواند از هویت اینترنتی و نام تجاری شما حفظت کند. کسانی که نام دامنه ی COM ایده آل خود را از دست داده اند، میتوانند به دنبال یک پسوند دامنه ی NET برای وبسایتشان باشند.

 در زیر به برخی از مزایای پسوند دامنه ی NET میپردازیم:

اعتماد به نفس: به عنوان یکی از اولین دامنه ها در سطح اینترنت، پسوند دامنه ی NET از اعتبار زیادی برخوردار است. پسوند دامنه ی NET را انتخاب کنید و به یک گروه بلند پرواز و هوشمند بپیوندید.

تفاوت: کسب و کار شما منحصر به فرد است بنابراین پسوند دامنه ی شما نیز باید خاص باشد، با یک پسوند دامنه ی NET یک نام تجاری مخصوص خودتان ایجاد کنید.

قابل تشخیص: در حالی که پسوند دامنه ی NET یکی از محبوب ترین دامنه ها در سطح وب است هنوز هم میلیونها نام وجود دارد که شما میتوانید با استفاده از آنها برای خودتان نام دامنه ای را ایجاد کنید که واقعا میخواهید.