خرید و ثبت دامنه ir

درباره دامنه ir :

پسوند دامنه ی ir یک کد کشور سطح بالا برای جمهوری اسلامی ایران و مخفف کلمه iran می باشد. ایران یکی از بیشترین و متراکم ترین جمعیت کشور را در جهان دارد و کاربرد اینترنت در ایران بسیار زیاد و رو به رشد بوده است.

ایران تکنولوژی های جدید را می پذیرد و از آن استقبال می کند و با IT همراه با نفت، تجارت خصوصی، تولید خودرو، حمل و نقل، مصالح ساختمانی، مواد غذایی و محصولات کشاورزی، و دارو به اقتصاد کشور کمک می کند.

شما می توانید دامنه ی ir را به صورت شخصی ثبت نمایید و یک صفحه ی وب حرفه ای، یک وبسایت شخصی، یک وبلاگ یا یک پرتال آنلاین جهت نشان دادن ارتباط خود با این منطقه ایجاد نمایید

در ایران ثبت دامنه ی ir در سال 1994 شروع شد. هم افراد و هم شرکت ها مجاز به ثبت دامنه ی ir هستند.

دامنه ی ir می تواند یکی از بهترین انتخابها برای شرکت های داخلی و بین المللی که تمایل به نشان دادن کسب و کار خود در ایران دارند، باشد.

پسوند دامنه ی ir به شما کمک می کند تا ساده تر به مخاطبان خود رسیده و نگاه حرفه ای برای شرکت خود به دست آورید.

زمانی که شما یک بازار محلی با نام دامنه ی محلی را هدف قرار دهید شما تعهد خود را به مشتریان محلی نشان می دهید. در این روش شما می توانید درآمد شرکت خود را چندین برابر نمایید.

زمانی که شرکتی قصد تبلیغ برند خود را در تلویزیون دارد می بایست دامنه ای با پسوند ir  داشته باشد.

جهت ثبت دامنه ی ir ابتدا باید در سایت nic.ir ثبت نام کنید و هویت شما کاملا شناسایی می شود.

پسوند دامنه ی ir  جز دامنه های بین المللی کشورهای دیگر می باشد و وجود پسوند دامنه ی ir در آدرس وب سایت یک هموطن ایرانی یک امتیاز برای دامنه ی او محسوب میشود. با پسوند دامنه ی ir یک آدرس بسیار کوتاه و به یاد ماندنی و قابل تشخیص برای کسب و کار خود ثبت نمایید.