خرید و ثبت دامنه biz

درباره دامنه biz :

دامنه‌ BIZ یکی از دامنه‌های سطح بالای عمومی نسل دوم اینترنتی است. کلمه‌ی «biz» از بخش اول کلمه‌ی «business» (بیزنس/ کسب و کار) ساخته شده و برای ثبت دامنه‌های مختص کسب و کارها ایجاد گردیده است. بسیاری از شرکت ها تمایل دارند تا با نام خودشان و پسوند دامنه ی com دامنه ای ثبت کنند اما چون چنین دامنه ای قبلا ثبت شده این امکان را نخواهند داشت. در همین راستا در سال 2001 پسوند دامنه ی biz معرفی گردید و اکنون با وجود پسوند دامنه ای biz بار دامنه‌های COM کاهش یافته و امکان ثبت دامنه با نام‌های دلخواه برای کسب و کارهای مختلف فراهم شد.

دامنه‌ی BIZ تنها دامنه‌ی اینترنتی است که مختص استفاده در کسب و کار طراحی شده است. بنابراین داشتن پسوند BIZ در نام سایت نشان دهنده‌ی یک شرکت یا واحد اقتصادی واقعی است و اعتماد به دامنه را افزایش می‌دهد. پسوند دامنه ی biz شرکت و کسب و کارها را قادر می سازد تا با تمام قدرت در بازار جهانی حضور داشته باشند همچنین به شما کمک خواهد کرد که بهترین کسب و کار را به عموم ارائه دهید و به تمام اهداف تجاری خود برسید. پسوند دامنه ی biz یک دامنه ی امن، منعطف و قابل شناسایی را ایجاد می کند و تمام فن آوری های لازم جهت رقابت با شرکت های دیگر را ارائه می دهد. بناراین می توانید با انتخاب دامنه ی biz برای وب سایت خود درآمد خود را چندین برابر کنید.

به غیر از شرکت‌ها، افرادی که به تجارت الکترونیک علاقه‌مندند نیز می‌توانند از دامنه‌های BIZ برای وب‌سایت‌های خود استفاده کنند. همچنین کلمه‌ی «biz» به ترکی به معنی «ما» است.